Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

#zmiany

18 kw.
 KOMENTARZY 8
, , , , ,
#Życie

W obliczu sztormu bądź kapitanem swego okrętu

Wykończony po 5 dniach szkolenia, które prowadziłem, wsiadam do auta. Do bagażnika wrzucam torbę, walizkę, laptopa. Siadam w wygodnym fotelu kierowcy i marzę tylko o tym, by już znaleźć się w łóżku. Odpalam muzę, włączam nawigację i wciskam przycisk “START”. Nic się nie dzieje. Próbuję ponownie.

06 lis
 KOMENTARZY
,
#Życie

Świat 2.0

Od zawsze uważałem, że ten świat wymaga konkretnej aktualizacji systemu, która połata absurdalne dziury w oprogramowaniu. Nie wiem, kto pisał kod źródłowy ludzi i generalnie całego życia na Ziemi, ale musiał mieć bardzo specyficzne poczucie humoru i ostro się przy tym szprycować różnymi substancjami.

31 paź
 KOMENTARZY
#Dziennik

Coś się kończy, coś się zaczyna

Powitajmy zmiany.

30 lip
 KOMENTARZY
, , , ,
#Dziennik

Pożegnałem Białystok

Nie czułem tego. Leżałem po pożegnalnej imprezie w domku na działce. Był środek nocy. Na łóżku obok Nitro spał ze swoją kobietą. Pryczę dalej chrapał Specialized. Odwróciłem się na drugi bok i objąłem ramieniem ciepłe ciało Różowej. Wtuliłem twarz w jej pachnącą owocami szyję. Już pojutrze miałem opuścić rodzinne miasto i w ogóle tego nie czułem.


Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/srv33848/domains/v1ncent.pl/public_html/wp-content/themes/v1ncent_new_old/sidebar.php on line 57

Nie przegap

# • # • # • #

Już wiem, gdzie jesteś

#Dziennik

30

8

(Nie)zwykły poniedziałek

8

Przetrzyj swoją szybę

8

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.