Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

vincent

DOŚWIADCZANIE ŻYCIA I TWORZENIE WSPOMNIEŃ

O kobietach, życiu i zdrowym do niego podejściu. Przemyślenia, ciekawe historie i dawka konkretnych wniosków dotyczących rozwoju osobistego.

Newsletter

Gorące materiały z pierwszej linii frontu. Niepublikowane teksty, informacje o spotkaniach w całym kraju, zniżki na szkolenia. Przekonałem?

Najnowsze wpisy

01 kw.
 KOMENTARZY 6
, ,
#Życie

Nie pozwól, by koronawirus zaraził Twój umysł

Pandemia w tak wysoce zglobalizowanym świecie to precedens. Tradycyjne media przeżywają swój renesans, skok oglądalności i wyświetleń. Dziennikarze poczuli (Twoją) krew i uwierz mi, mają zamiar spić każdą jej kroplę. Moim zdaniem, w dobie społecznej izolacji prędzej wykończy Cię nie wirus, a mieszanka dopaminy z kortyzolem.

30 mar
 KOMENTARZY 16
,
#Kultura

Książki na kwarantannę

Jak nie zwariować siedząc na tyłku w domu? Przepis jest prosty: mniej telefonu i social mediów, więcej dobrych książek. W dzisiejszym wpisie moje rekomendacje.

23 mar
 KOMENTARZY 10
,
#Życie

Koniec świata nastąpił. Teraz jesteśmy wolni

Świat jaki znamy padł na kolana i bez żadnego ostrzeżenia przyjął strzał w potylicę. Nasze życia, plany i przyzwyczajenia, rzeczy które braliśmy za pewnik wyparowały, zanim rozgrzana łuska zatańczyła na betonie. Możesz odpuścić lub kurczowo trzymać się osuwającego się ciała i pozwolić, by zabrało Cię ze sobą w przepaść.

18 kw.
 KOMENTARZY 8
, , , , ,
#Życie

W obliczu sztormu bądź kapitanem swego okrętu

Wykończony po 5 dniach szkolenia, które prowadziłem, wsiadam do auta. Do bagażnika wrzucam torbę, walizkę, laptopa. Siadam w wygodnym fotelu kierowcy i marzę tylko o tym, by już znaleźć się w łóżku. Odpalam muzę, włączam nawigację i wciskam przycisk “START”. Nic się nie dzieje. Próbuję ponownie.

11 kw.
 KOMENTARZY 8
,
#Dziennik

30

Dziś wybiło mi 30 wiosen. Niespecjalnie czuję, by ten dzień był wyjątkowy (może nie licząc dużej imprezy, którą zaplanowałem), ale na blogu utarło się, że raz na kilka lat, 11 kwietnia wrzucam tekst. Ostatni taki napisałem dwa lata temu, natomiast pierwszy – sześć. Niech tradycji stanie się zadość. 


Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/srv33848/domains/v1ncent.pl/public_html/wp-content/themes/v1ncent_new_old/sidebar.php on line 57

Nie przegap

# • # • # • #

Już wiem, gdzie jesteś

#Dziennik

30

(Nie)zwykły poniedziałek

Przetrzyj swoją szybę

O vincencie

Dzięki swej determinacji zmienił się z zakompleksionego introwertyka w konkretnego, pewnego siebie faceta. Autor niniejszego bloga, współpracownik CKM oraz trener rozwoju osobistego.